Джейлен Браун: «ESPN поводиться неетично, Стівен Ей Сміт – втілення цієї історії»
Джейлен Браун звинуватив ESPN і зірку каналу в недобросовісності .
Форвард «Селтікс» Джейлен Браун розкритикував канал ESPN під час відкритого інтерв'ю у Франції.
Браун сказав про це, міркуючи про ситуацію в «Бостоні».
«ESPN поводиться неетично, Стівен Ей Сміт – втілення цієї історії. Організація, гравці – всі були з цим згодні. Усі розуміли, що я маю на увазі. Наша команда, по суті, була змушена позбутися частини контрактів. Ми втратили багато гравців. Але ми змогли вийти з цієї ситуації і досі перебуваємо в колишньому становищі…» – сказав Браун.
ESPN та інші ЗМІ активно пишуть про те, що «Селтікс» цього літа хочуть обміняти Брауна, в клубі не підтверджують.