Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 111
Нью-Йорк Нікс 107
Нью-Йорк Нікс 94

Айзея Гартенштайн про «Нью-Йорк»: «З багатьма хлопцями я досить близький. Просто радий і вболіваю за них»

Гартенштайн висловився про «Нікс».

Центровий «Оклахоми» Айзея Гартенштайн, який раніше грав за «Нью-Йорк», уболіватиме за свою колишню команду у фіналі проти «Сан-Антоніо».

«Коли я до них потрапив, вони вже налагоджували гру і все переробляли заново… Те, що зробили Леон [Роуз] і його хлопці, щоб тепер вийти у фінал, – це дуже круто, навіть просто для міста.

Звісно, я волів би грати проти них, але зараз я просто вболіваю за них. Там багато хлопців, яких я знаю. З багатьма я досить близький. Тож я просто радий за них», – сказав центровий.

Гартенштайн провів у «Нікс» два сезони і допог команді двічі дійти до другого раунду плей-оф.