Під час матчу з Бразилією Леброн Джеймс отримав удар по обличчю, йому наклали 4 шви

07 Серпня 2024, 07:45

Леброн Джеймс не дограв матч 1/4 фіналу проти Бразилії.

Зірковий форвард збірної США отримав випадковий удар по обличчю від суперника під час матчу 1/4 фіналу плей-офф Олімпійських ігор проти Бразилії.

Інцидент стався під час третьої чверті. Джеймс залишив майданчик і пішов до роздягальні, але пізніше повернувся і додивлявся матч на лавці запасних.

Баскетболісту «Лейкерс» довелося накласти 4 шви.

«Зі мною все нормально. Просто пропустив випадковий удар по обличчю», – заявив Джеймс після гри.

США здобули впевнену перемогу з рахунком 122:87 і вийшли в 1/2 фіналу, де зустрінуться з Сербією.

Джеймс провів на паркеті 17 хвилин, і завершив матч із 12 очками (5 з 6 з гри), 9 передачами, 3 підбираннями та 3 перехопленнями за 16:39 на майданчику.

Джеймс набирає в середньому 13,8 очка, 5,8 підбирання, 7,8 передачі за гру у чотирьох поєдинках на Олімпійському баскетбольному турнірі в Парижі.