Нікола Йокич про виліт від «Міннесоти»: «Якби ми могли перемогти, ми б перемогли»
Центровий «Денвера» Нікола Йокич в інтерв'ю сербським ЗМІ знову повернувся до підсумків сезону команди, що завершився.
«Хтось каже, що ми могли зробити більше, хтось – що могли зіграти краще, але коли хтось перемагає тебе в серії плей-оф, я вважаю, що ця команда сильніша за тебе. Якби ми могли перемогти, ми б перемогли», – заявив Йокич.
«Наггетс», які посіли 3-тє місце в Західній конференції, поступилися «Міннесоті» в серії першого раунду з рахунком 2-4.