Джиммі Батлер про наступний сезон: «У нас у команді є Стеф? Чорт, то ми переможемо»
Зірковий форвард «Голден Стейт» Джиммі Батлер, який продовжує відновлення від розриву хрестоподібної зв'язки, поділився своїми очікуваннями від майбутнього сезону.
«У нас у команді є Стеф? Чорт, то ми переможемо.
Я твердо вірю, що Стеф – один із найвеличніших гравців в історії баскетболу. Його талант сам по собі вже здатний змінити хід матчу. З ним на майданчику в тебе реально завжди є шанс, незалежно від моменту – четверта чверть, друга чверть, овертайм – так що він, ми зобов'язані перемагати на високому рівні, і я думаю, що ми так і робитимемо», – сказав форвард.
У минулому сезоні з Батлером у складі «Ворріорз» показали результат 23-15, а коли на майданчику одночасно перебували і Каррі, і Батлер – 20-13. Після травми Батлера, коли Каррі пропустив більшість матчів через проблеми з коліном, залишок регулярного чемпіонату «Ворріорз» завершили з результатом 12-26.
Команда не пройшла в плей-оф, поступившись «Фініксу» в турнірі плей-ін.