Стівен Ей Сміт виступив на захист Джейлена Брауна: «Можливо, він найкращий двосторонній гравець у лізі»
Сміт прокоментував заяву щодо Брауна.
У нещодавньому інтерв'ю експерт ESPN Боббі Маркс заявив, що в керівництві клубів НБА до форварда «Бостона» Джейлена Брауна ставляться неоднозначно. За словами Маркса, принаймні один аналітик у лізі взагалі не вважає Брауна гравцем стартового складу, бачачи в ньому «сьомого найкращого гравця в команді».
Оглядач Стівен Ей Сміт, у якого нещодавно був конфлікт із Брауном, висловився щодо цієї заяви.
«Це абсолютно безглуздо. Я не сумніваюся, що Боббі Маркс передав саме те, що йому сказали (він неймовірно хорош у своїй роботі), – але ні за що у світі Джейлен Браун не є сьомим найкращим гравцем у будь-якій команді НБА. Можливо, він найкращий двосторонній гравець у лізі. І так, це кажу я. Люди верзуть якісь нісенітниці. Припиніть!» – написав Сміт.