Ей Джей Дібанца про цілі на дебютний сезон в НБА: «Хочу потрапити в плей-оф і стати новачком року»
Ей Джей Дібанца поділився своїми завданнями на дебютний сезон в НБА, зазначивши одразу кілька амбітних цілей.
«У який би клуб я не потрапив, минулого року він не виходив у плей-оф. Тому моя головна мета – не просто потрапити в плей-оф, а пройти якомога далі.
Думаю, і «Юта», і «Вашингтон» мають достатньо глибокі склади, і якщо додати мене, вони одразу можуть стати командою рівня плей-оф. І, звичайно, мета – «Новачок року», – заявив один із фаворитів майбутнього драфту в подкасті Кармело Ентоні.