«Нікс» не готові перевищити другий поріг податку на розкіш, клубу доведеться розлучитися з Робінсоном і Шеметом (Чаранія)
«Нікс» повертаються до реальності після перемоги в чемпіонаті.
«Нью-Йорк» із високою ймовірністю розлучиться з центровим Мітчеллом Робінсоном і захисником Лендрі Шеметом у міжсезоння-2026.
За словами інсайдера ESPN Шемса Чаранії, «Нікс» намагаються вкластися в другий поріг податку на розкіш, що фактично означає кінець кар'єри обох цих гравців у Нью-Йорку.
«Їх не буде в команді в наступному сезоні», – зазначив Чаранія.
Робінсон і Шемет цього літа стануть необмежено вільними агентами. Власник «Нікс» Джеймс Долан після завоювання чемпіонства зізнався, що не має наміру переходити другий поріг податку.