Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 111
Нью-Йорк Нікс 107
Нью-Йорк Нікс 94

Стівен Ей Сміт про випад Джейлена Брауна: «Це просто жалюгідно. Він сам заявив, що виліт у першому раунді був його улюбленим сезоном»

Журналіст ESPN відреагував на критику Джейлена Брауна.

Ведучий ESPN Стівен Ей Сміт прокоментував слова зірки «Бостона» Джейлена Брауна, який під час інтерв'ю у Франції звинуватив канал і його самого в «неетичній поведінці».

«Це просто жалюгідно. І мені не здається випадковим, що він поїхав за кордон і звідти несе всю цю нісенітницю, тому що ми всі вже втомилися його слухати. Людина говорить абсолютно безглузді речі.

Що він намагається донести? Тепер у нього вся мережа ESPN неетична. Чому ми неетичні? Та що ми взагалі зробили Джейлену Брауну? Але все дуже просто. Не було нічого такого, що відбувалося б за лаштунками. Йдеться про дорослого чоловіка, який поводиться як дитина, тому що йому самому не подобається, що він вийшов в ефір і заявив усьому світові, що виліт у першому раунді був його улюбленим сезоном.

З цього приводу абсолютно всі говорили одне й те саме. Але Джейлен Браун хоче кинути виклик ESPN і мені особисто», – дивується журналіст.