Стівен Ей Сміт про випад Джейлена Брауна: «Це просто жалюгідно. Він сам заявив, що виліт у першому раунді був його улюбленим сезоном»
Журналіст ESPN відреагував на критику Джейлена Брауна.
Ведучий ESPN Стівен Ей Сміт прокоментував слова зірки «Бостона» Джейлена Брауна, який під час інтерв'ю у Франції звинуватив канал і його самого в «неетичній поведінці».
«Це просто жалюгідно. І мені не здається випадковим, що він поїхав за кордон і звідти несе всю цю нісенітницю, тому що ми всі вже втомилися його слухати. Людина говорить абсолютно безглузді речі.
Що він намагається донести? Тепер у нього вся мережа ESPN неетична. Чому ми неетичні? Та що ми взагалі зробили Джейлену Брауну? Але все дуже просто. Не було нічого такого, що відбувалося б за лаштунками. Йдеться про дорослого чоловіка, який поводиться як дитина, тому що йому самому не подобається, що він вийшов в ефір і заявив усьому світові, що виліт у першому раунді був його улюбленим сезоном.
З цього приводу абсолютно всі говорили одне й те саме. Але Джейлен Браун хоче кинути виклик ESPN і мені особисто», – дивується журналіст.