Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 111
Нью-Йорк Нікс 107
Нью-Йорк Нікс 94

Джейлен Браун відповів на заяву про «7-го найкращого гравця команди»: «Ніхто не виграв більше за мене в регулярках і плей-оф відтоді, як я прийшов у лігу»

Браун прокоментував спірну заяву.

У нещодавньому інтерв'ю експерт ESPN Боббі Маркс заявив, що в керівництві клубів НБА до форварда «Бостона» Джейлена Брауна ставляться неоднозначно. За словами Маркса, принаймні один аналітик у лізі взагалі не вважає Брауна гравцем стартового складу, бачачи в ньому «сьомого найкращого гравця в команді».

Форвард «Селтікс» відповів серією постів у соціальних мережах.

«Сьогодні аналітика використовується для того, щоб дискредитувати гравців і керувати думками. Просто випустіть нас на паркет – ніхто з цих хлопців не кращий за мене на обох сторонах майданчика. На кого він працює?

Ніхто не виграв більше за мене в регулярках і плей-оф разом узятих відтоді, як я прийшов у лігу 10 років тому.

Аналітика губить гру. Ми граємо в баскетбол по ШІ», – написав Браун.