Двайт Говард на тлі спільного відпочинку «Кавс-2016»: «Нам потрібно влаштувати канікули з «Лейкерс»-2020»
Колишня зірка НБА хоче провести час із колишніми партнерами по «Лейкерс».
Двайт Говард бажає відсвяткувати чемпіонство «Лейкерс» 2020 року так само, як нещодавно це зробили Леброн Джеймс і його колишні одноклубники на честь титулу «Клівленда» 2016 року.
«Нам потрібно влаштувати канікули з «Лейкерс»-2020, оскільки у нас не було параду», – написав ексцентровий.
Джеймс і Говард допомогли «Лос-Анджелесу» завоювати трофей Леррі О’Браєна у 2020 році, але традиційного параду після цього у команди не було через обмеження, пов'язані з пандемією COVID-19.