Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 111
Нью-Йорк Нікс 107
Нью-Йорк Нікс 94

В угоді щодо Адетокунбо «Селтікс» не були готові віддати потрібну кількість активів і молодих гравців

«Бостон» не хотів віддавати занадто багато за Адетокунбо.

Інсайдер Шемс Чаранія поділився інформацією, чому «Мілвокі» і «Бостон» не змогли домовитися про обмін Янніса Адетокунбо.

«Перешкодою в цих переговорах зрештою стало те, що «Бакс» хотіли отримати більше активів, кількох молодих гравців, таких як Уго Гонсалес, Бейлор Шаєрман і, можливо, інших. Їм потрібно було більше виборів у першому раунді та права на обмін піками. Існувала певна золота середина, але, наскільки я розумію, у підсумку «Селтікс» не були готові розлучитися з достатньою кількістю молодих гравців і активів, щоб укласти угоду», – повідомив Чаранія.

Пропозиція «Бостона» включала Джейлена Брауна і два піки першого раунду.

Нагадаємо, що у підсумку «Бакс» обміняли Адетокунбо в «Гіт» на Тайлера Гірро, Каспараса Якучіоніса, Хайме Гакеса, Келела Вейра, три піки першого раунду, один пік другого раунду та один обмін піками.