Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 105
Нью-Йорк Нікс 111
Нью-Йорк Нікс 107
Нью-Йорк Нікс 94

Кевін Дюрант: «Голден Стейт» здавався мені командою-аутсайдером, коли я переходив туди»

Кевін Дюрант розповів про свої відчуття в момент переходу в «Голден Стейт», зазначивши, що тоді сприймав клуб скоріше як аутсайдера, ніж як домінуючу команду ліги.

«Я не був близько знайомий ні з ким в «Ворріорз». Ми не були друзями – люди думають: «Ти прийшов до своїх друзів?» Але це не так. Я ніколи не тусувався з Дреймондом… зі Стефом ми теж не проводили час разом. Із Клеєм я взагалі зустрівся вже після того, як прийшов у команду.

Це не було про те, щоб зателефонувати своїм і сказати: «Давайте зберемося разом». Ні. Я просто побачив команду, яка хоче перемагати, з класною атмосферою, у чудовому місті. Окленд для мене – як Вашингтон.

Фан-база, організація – це ніколи не була по-справжньому переможна організація. Коли я був у лізі, «Голден Стейт» ніхто особливо не любив, тому для мене це все одно виглядало як команда-аутсайдер. Я дивився на всю історію клубу, а не тільки на останні п'ять років.

Вони ніколи не були постійним топ-клубом НБА. Тому для мене це відчувалося як клуб-аутсайдер. І мені це подобалося – здавалося, що я там, де маю бути. Це не Лос-Анджелес і не Нью-Йорк. Це місце, де я мав опинитися», – поділився дворазовий чемпіон НБА.