Дреймонд Грін: «Ми були останніми, хто брав титули поспіль. Не хочу, щоб хтось повторив це»
Дреймонд Грін зізнався, що не хотів повторення успіху «Оклахоми».
Дреймонд Грін, підбиваючи підсумки сезону, що завершився, зазначив, що не хотів би бачити, як «Оклахома» або будь-яка інша команда повторює серію з чемпіонських титулів поспіль.
«Можна вдавати і говорити: «Мені все одно, виграє знову «Оклахома» чи ні». Але в глибині душі ти не хочеш бачити, як інша команда оформлює два титули поспіль. Ми це вже зробили, ми були останньою командою, кому це вдалося, правильно? Ти хочеш утримати це відчуття, зберегти частину цієї спадщини», – зізнався форвард «Голден Стейт» у своєму подкасті.