«Нікс» вийшли з першого раунду драфту після угод з «Лейкерс», «Меверікс» та «Санз», отримавши п'ять піків у другому
«Нікс» не стали брати гравця в першому раунді драфту.
Чемпіони сезону провели серію угод, щоб вийти з першого раунду драфту-2026 НБА.
Спочатку «Нікс» обмінялися драфт-піками з «Лейкерс» (24-й на 25-й), отримавши грошову компенсацію.
Потім віддали цю позицію «Далласу», отримавши 30-й та 2 драфт-піки другого раунду.
Після цього 30-й номер пішов «Фініксу» в обмін на грошову компенсацію та 3 вибори в другому раунді.
Під 24-м номером «Лейкерс» отримали захисника Кемерона Карра.
25-й («Даллас») – захисник Серхіо Де Ларреа.
30-й («Фінікс») – форвард Коа Піт.
«Нью-Йорк» отримав 31-й, 47-й і 55-й вибори на цьому драфті, але планує також обміняти перший із них.